29 Aug 2013

Giveaway with lots of LOVE! (closed)

Ljubav ili Love je nešto što je izvor života, nešto što nas greje i nešto što nam je uvek potrebno. Ljubav mami osmeh, pruža toplinu, izaziva pozitivizam.

Danas za vas imamo jedan mali poklončić koji je izrađen ručno sa puno ljubavi, namenjen vama.
Postoji jedna fb stranica gde možete kuptiti i pogledati još sličnih narukvica, sa najrazličitijim natpisima, u zavisnosti šta vam treba :) U pitanju su dve devojke Ksenija i Nina koje njih izrađuju za vas. Kod njih možete još naći i broševe kao i najrazličitije druge asesoare. 

Par molbi za učestvovanje u nagradnoj igri:

1. Add friend na strani Ksenija Nina
2. Like Amo Lusso 
3. Follow amo_lusso instagram (optional)
4. Vaše ime i prezime plus mejl

Igrajmo se do 2-og septembra. (Serbia only)









47 comments:

Anonymous said...

Aaaaaaa narukvica je prelepa. Jovana Mladenovic, sharliza75@gmail.com

Milica said...

Milica Marušić
milica.marushic@gmail.com

Unikatni Rokovnici said...

Divne su!
unikatnirokovnici @ gmail . com

Anonymous said...

Dejana Nenadic
nenadicdejana@yahoo.com

Milly said...

Milica Nikic
petkovic.milica@gmail.com

Anonymous said...

Katarina Lazarevic
kaciperka@yahoo.com

Anonymous said...

Katarina Todorovic
kale_512@yahoo.com

Tijana Vicentijevic said...

Tijana Vicentijevic
tijana.vicentijevic95@gmail.com

Danica Fashion Smile said...

Danica Drpljanin
danicadrpljanin@yahoo.com

jenny87le said...

Ivana Jankovic
jenny87le@hotmail.com

Anonymous said...

Dragana Milojevic
dragana11111991@gmail.com

polvere di stelle said...

biljana savic
biljana.savic.02@gmail.com

Anonymous said...

Aaaaaa prrlepa je :-)

Tijana Milanovic
tiksi92@gmail.com

Deep-IN-love said...

Jovana Pajic
jovana.pajic@yahoo.com

Anonymous said...

Aleksandra Kostic

arkapas@gmail.com

Anonymous said...

Tijana Rakonjac
tijana.rakonjac@yahoo.com

Anonymous said...

Katarina Albijanic
famialbi@gmail.com

booba said...

Branka Vujcin crvenkapa06@hotmail.com

Anonymous said...

Ivana Filipovic
if.valiana@gmail.com

Anonymous said...

Aleksandra Todorović
aleksandra_todorovic@hotmail.com

Anonymous said...

Slavica Stanojevic
twosecretsfashion@gmail.com

Anonymous said...

Natalija Mackovic
natalija.mackovic@gmail.com

Anonymous said...

Maja Plavsic
majcheforzaroma@yahoo.com

radoslava grujic said...

Radoslava Grujic
radoslava.grujic@gmail.com

Anonymous said...

Mirjana Mihajlovic
maslackonja@gmail.com

Anonymous said...

Sladjana Prnjakovic
skorpio250489@gmail.com

Marina Djordjevic said...

Marina Djordjevic
marina.djordjevic007@gmail.com

Anonymous said...

Mila Kostic
mila.kostic5@gmail.com

Anonymous said...

Marija Zivkovic

mzivkovic996@gmail.com

Jovana Miloradovic said...

Jovana Miloradovic
mjovana1989@hotmail.com

Maja said...

Maja Alic Dudjik
maja.alic@gmail.com

Anonymous said...

Tijana Žurka tijanazurka@gmail.com

Anonymous said...

Marija Đorđević
djordjevichmarija@gmail.com

Anonymous said...

zaljubila sam se :)
Milica Milošević
mimica90ts@gmail.com

Lelica Bogdanovic said...

Lelica Bogdanovic
lelicazwezdica@gmail.com

Anonymous said...

Violeta Ilic
violeta.np@gmail.com

Anonymous said...

Suzana Sakovic
suzanasakovic1@hotmail.com

Kristinaxx said...

Kristina Đereg
djkristinaxx@gmail.com

Anonymous said...

Maja Pavlicev
maja.pavlicev@hotmail.com :))

Sweet life said...

Milana Radovanovic
milana1504@gmail.com

Anonymous said...

Tamara Drazic
tamaradrazic@yahoo.com

Suzzy said...

Suzana Vasilic
suzanapetrovic79@hotmail.com

Anonymous said...

Biljana Grujic
biljana.ggrujic@gmail.com

Anonymous said...

Ivana Zivkovic
ivana.zivkovic91igra@gmail.com

Anonymous said...

Aleksandra Stanisic monikabeluci6@gmail.com

Anonymous said...

Milena Vucic
milenica88@live.com

jocikaknn said...

Jovana Vukadin
jocikaknn@hotmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...