24 Sep 2013

Tašna & Amo Lusso GIVEAWAY (closed)

Ćao drage moje! Kao što sam obećala, objavljujem GIVEAWAY tačno u 17h. U pitanju je ovaj predivni model klač torbe u potpisu brenda TAŠNA by Ana Šurdilović. Ja sam već nabavila svoj komad, a jedan čaka na vas. 

Učestvujte u nagradnoj igri sledeći par jednostavnih pravila:

1. LIKE Tašna by Ana Šurdilović
2. LIKE Amo Lusso
3. Podelite ovaj post na Vašem fb profilu
4. Ostavite Vaše Ime, Prezime i email adresu u komentaru ispod

Srećna dobitnica će biti objavljena 29. septembra
*Vazi samo za Srbiju


57 comments:

Anonymous said...

Sanela Stanojevic
chanela_89@yahoo.com

Sanja M said...

Divna tašna ! :)

smalusic@gmail.com

Jelena Matovic said...

Jelena Matovic
m.jelena18@gmail.com

Anonymous said...

Mirjana Jovanović
mirjanasara@hotmail.com

Biljana Stamenkovic said...

bikithelooney@gmail.com Biljana Stamenković

Anonymous said...

Ivana Zivkovic
ivana.zivkovic91igra@gmail.com

Anonymous said...

Danica Drpljanin
danicadrpljanin@yahoo.com

Anonymous said...

Aleksandra Stanisic monikabeluci6@gmail.com

Anonymous said...

Slavica Stanišić
slavicastanisic58@yahoo.com

Anonymous said...

Zorica Trifunović, zoka260390@yahoo.com

Anonymous said...

Branislava Saravolac bjanka13@hotmail.com

Anonymous said...

Ljiljana Bošnjak Gligorević ljiljana_darda@hotmail.com

Anonymous said...

Ljiljana Stanić
domianko@gmail.com

Anonymous said...

Tamara Jevtovic
nalog11@live.com

Sweet life said...
This comment has been removed by the author.
Sweet life said...

Milana Radovanovic
milana1504@gmail.com

Anonymous said...

Jasmina Cvetic bjmcph@gmail.com

Tamara said...

Tamara Stojcevska
stojcevska_tamara18@yahoo.com

Tatjana said...

Tatjana Jevtic
tanjaj87@gmail.com

Anonymous said...

Valentina Djukanovic
valentina.djukanovic@yahoo.com

Jelena Knežević said...

Jelena Knežević
jelena.knez.rt@gmail.com

Jelena Djordjevic said...

Jelena Djordjevic
jelenadjordjevic91@hotmail.com
:)

Anonymous said...

Jasna Počuč, jasnapocuc@gmail.com

MARA said...

Marija Milutinovic
loknica83@yahoo.com

Anonymous said...

Milica Simic milicasimic983@gmail.com

Dunja said...

Divna!
dunjabajic@hotmail.com

Anonymous said...

Anita Stosic stosic.anita@gmail.com

Anonymous said...

Jelena Ikodinović hotjelenica@yahoo.com

Marija Nagulic said...

Marija Nagulic
maki4toma@yahoo.com

mara said...

Marija Nikolic
marija.nikolic1987@gmail.com

Sandra Krstic said...

Sandra Krstic
sandrinopertini@gmail.com

Milena Baskalovic said...

Milena Baskalovic
baskalovic@yahoo.com

Jovana Miloradovic said...

Jovana Miloradovic
mjovana1989@hotmail.com

Anonymous said...

Sanja Vecko, co.jovanovic@yahoo.com

Tatjana Borisavljevic said...

tatjana_borisavljevic@hotmail.com
fb: Marko Tatjana Mijailovic

Anonymous said...

Jelena Djurdjevic
jelenadjurdjevic90@yahoo.com

Anonymous said...

Ivana Ajdukovic iwanna89@yahoo.com

Iva said...

Iva Stojkovic

ivybsb2003@yahoo.com

Anonymous said...

Milica Pantic milicapantic898@gmail.com

Jelena Višnjić said...

Jelena Visnjic,
thediotima@yahoo.com

<3

Moda sa pijace said...

Kristina Vakarov kristinavakarov@yahoo.com

Anonymous said...

Vasilkova Aleksandra
amy90vr@gmail.com

Anonymous said...

Ana Galić
anchi.burger@gmail.com

Tica992 :) said...

Tijana Milanovic
tiksi92@gmail.com

Dragana Bozovic said...

Dragana Bozovic
dragana.bozovic21@gmail.com

Miličica said...

Milica Milošević-Meseldžija
mmmmilica@hotmail.com

Jelena Lakic said...

Jelena Lakić
lela0806@hotmail.com

Zorana Jondžić said...

Zorana Jondzic
zorana.jondzic@gmail.com

Anonymous said...

Slatkis!

marija.magi.02109@gmail.com

Anonymous said...

Tamara Drazic
tamaradrazic@yahoo.com

Anonymous said...

Aleksandra Veselinovic
aveselinovic0@gmail.com

Anonymous said...

Jovana Stosic
jovanastosic1990@gmail.com

Unknown said...

maja sredojev, maja.makiss@gmail.com

Radmila epasad said...

radmila dimitrijevic
radmillad@gmail.com

Anonymous said...

Мартина Трајковска, trajkovska_martina@yahoo.com

Anonymous said...

Maja Ducic
maja.ducic@hotmail.com

Anonymous said...

Tanja Matejic
tanjam1989@yahoo.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...